Transition Plan- Ukrainian


~AUT0000

Шкільний округ містечка Брістоль

Початкова школа Бруквуд

2200 Haines Rd

               Левіттаун, Пенсільванія 19055

      267-599-2400


Переглянуто, переглянуто та оновлено 4 жовтня 2023 р

Перехід від Pre-K до K

Пакети для реєстрації K розповсюджуються серед програм pre-k зазвичай ранньою весною. VITA, програма, яка наразі працює з родинами по всьому округу, отримує реєстраційні пакети, щоб вони могли допомогти сім’ям ESL заповнити їхні пакети. Призначені дні реєстрації К в корпусах. Батькам рекомендується приходити в призначений час, щоб секретар міг обробити їхні заяви, а сім’ї могли потім зустрітися зі шкільними медсестрами для оформлення документів. Завершено перевірку назв букв, кольорів, форм тощо.

Наприкінці літа планується проведення ознайомчого дня, куди батьки та їхні діти запрошуються відвідати школи. Поки вони знаходяться в будівлях, проводиться екскурсія будівлею. Батьки можуть зустрітися з вчителями K, консультантами, якщо такі є, та директорами. Учні мають можливість пограти на ігровому майданчику. Учні випадковим чином розподіляються по K класах. У перші кілька днів навчального року вчителі вітатимуть учнів у спортзалі та збиратимуть усіх учнів у класі, перш ніж вони розійдуться по кімнатах.

Перехід з 1 по 5 клас

Ближче до кінця навчального року учні одного класу, наприклад першого класу, «піднімуться» до другого класу, другого до третього, третього до четвертого і четвертого до п’ятого. Вони будуть випадковим чином розподілені по класу. Вчителі на рівні класу обговорять очікування на цьому рівні, речі, яких варто очікувати, і плани на наступний рік.

Новий студентський перехід


Коли нові студенти заходять до наших корпусів, їм проводять екскурсію будівлею. Ми показуємо їм їдальню, спортзал, художній та музичний кабінети та де знаходиться їхній клас. Батьки також отримують примірник довідника для учня. Потім студентам проводяться універсальні тести, такі як iReady. Розміщення учнів по класах здійснюється за віком. З вчителем ESL можна зв’язатися, якщо учень вкаже, що він/вона розмовляє іншою мовою вдома.

Перехід з початкової школи в середню

Пізньої весни в районі відбуваються різноманітні події. Перший захід – це день візитів завідувачів відділів середніх шкіл, які відвідують початкові п’яті класи. Другий захід – день поля, який проводиться для всіх 5тис грейдери. З одного боку, це час спортивних змагань, але насправді це час для всіх п’ятикласників зібратися разом, щоб зустрітися один з одним і відсвяткувати свій обряд переходу до середньої школи. Це веселий день змагань.

Наприкінці літа проводиться настановний день, щоб учні та їхні батьки могли відвідувати школи, дотримуватися можливого розкладу, щоб вони звикли рухатися в коридорах та між класами. Директори доступні, а також багато співробітників. Консультанти із середніх шкіл відвідують усі початкові школи, розповідають про розклад і як усе це працює. Потім студентам розподіляються класи на основі їхніх індивідуальних результатів із PSSA та тестів LinkIt. Студентам пояснюється наявність різних програм, наприклад Tiger Techs, і їм надається можливість зареєструватися на ці програми. Ми впроваджуємо день на початку навчального року, який приносить нові 6тис учні класу, день без присутності інших класів. Вчителі запланували програмування, яке дає 6тис орієнтація учнів на очікування середньої школи, знайомить їх із будівлею та дає їм можливість пересуватися по будівлі за скороченим розкладом.

Батьків також запрошують відвідати «Вечір повернення до школи», де вони мають можливість зустрітися з вчителями. Всім пояснюють очікування. Потім студенти та сім’ї дотримуються свого розкладу, щоб відвідати кожен клас. Окремі вечори проводяться для різних класів, щоб родини могли відвідувати класи для кількох учнів. Пояснюються правила правильного використання приладів. Також пояснюються наслідки порушення правил округу.